Apartmán Dusni

ubytovanie Praha 1
 

*** Apartmán Dusni / ubytovanie Praha 1

Apartmán Praha 1 Dusni
Ponúkame Vám výhodné ubytovanie v samom strede Prahy - takmer na Staromestskom námestí v novo zrekonštruovanom apartmáne v secesnom dome. Za prijateľnú cenu môžete mať rovnaký komfort ako na hoteli.

Ubytovanie v Prahe
Apartmán Dušní
sa nachádza len niekoľko krokov od Staromestského námestia a v blízkosti židovskej štvrti.

Apartmán Dušní poskytuje ubytovanie v centru mesta a všetky historické pamiatky Prahy tak budete mať na dosah. Orloj, Kráľovská cesta - najkrajšia prehliadková cesta Prahou, Karlov most, Václavské námestie, Josefov, Židovské mesto, Staronová synagóga, priamo v Dušnej ulici naproti kostola Sv Ducha sa nachádza Španielska synagóga, a ďalšie pražské pamiatky.

Praha Apartmán Dušní popis
Apartmán 34 m2 je vybavený - samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, sušič vlasov - kuchynkou s chladničkou, varnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, plynovým varičom a potrebným riadom, ďalej je tu televízia so satelitným príjmom, počítač s prístupom na internet - Wifi bezdrôtová sieť - rádio s CD prehrávačom. V obývacej spálni veľkosti 20 m2 je 1 dvojposteľ a rozkladacia pohovka. K izbe patrí balkón s posedením a výhľadom do kľudného dvora a na vežu kostola sv. Salvátora. Kapacita apartmánu je max 3 osoby.

Apartmán Dušní v Prahe okolie
Tí, ktorí radšej nakupujú, môžu využiť ponuky niekoľkých nákupných centier v blízkosti. Priamo v dome nájdete pekáreň, kde je možné zakúpiť kávu a čerstvé pečivo na raňajky. Môžete tiež vyberať z množstva reštaurácií a barov, otvorených do neskorých hodín. Pražský hrad: 1,2 km, Hlavná vlaková stanica: 0,6 km, Informačné centrum: 0,1 km, Letisko Ruzyne: 15 km, Banka: 0,1 km, Garáže: 0,6 km.
Apartmán Praha 1 Dusni - možnosť pripojenia na internetApartmán Praha 1 Dusni - k dispozícii letná terasaApartmán Praha 1 Dusni - Televizor má príjem satelitných  programůApartmán Praha 1 Dusni - Iybz sú vybavené televízoromApartmán Praha 1 Dusni - Izby s vlastnou kúpelkouApartmán Praha 1 Dusni - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: